- +3679451184
- Bácskai Általános Iskola 6453 Bácsbokod Hősök tere 3.
Bácskai Általános Iskola
Bácskai Általános Iskola – Bácsbokod
Bácskai Általános Iskola – Bácsbokod
Tanárok | |
Aladics László | német nemzetiségi tanító |
Bánáti Edit | német nemzetiségi tanító |
Bátori István | testnevelés, földrajz |
Deliné Labát Márta | tanító (testnevelés sp.) |
Góbor Józsefné | biológia, technika, kémia |
Harsányi Gábor | matematika, földrajz |
Horváthné Tóth Zsuzsanna | tanító(pedagógia, technika sp. ), magyar, technika |
Lovásziné Hubert Zsuzsanna | tanító(könyvtár sp. ) |
Mamuzsits János | matematika , földrajz, történelem |
Nagy Zsoltné | tanító (ének-zene sp.) |
Nagyné Francsovics Edina | tanító (angol sp) |
Sági Zsuzsanna | tanító, történelem |
Szöllősi Viktor | tanító (testnevelés sp.) |
Véghné Kanyó Annamária | tanító(népművelés), nemzetiségi német tanár |
Óraadó tanárok: | |
Albert Antal | fizika |
Áttanító tanárok: | |
Horváthné Sztantics Gabriella | rajz |
Hebők Zoltán Andrásné | informatika |
Tokodiné Csúcs Edit | fejlesztőpedagógus |
Horváth-Kiss Virág | nemzetiségi német, tanító |
Herceg Ferenc | testnevelés |
Simon Csaba | magyar |
Tartósan távol lévő: | |
Szanádi Szimóna | tanító (testnevelés sp.) |
Nem pedagógus dolgozók: | |
Kisföldi Kitti | iskolatitkár |
Makra Róbert | rendszergazda |
Zsenák Dávid | karbantartó |
Beck Annamária | hivatalsegéd |
Sőreg Józsefné | hivatalsegéd |
Tagintézmény-vezető:Bánóczki Edit (magyar nyelv és irodalom szakos tanár, kémia szakos tanár, általános iskolai tanító (testnevelés, könyvtár sp.), (tanfelügyeleti – minősítési szakértő, kistérségi tanügyigazgatási szakértő)
Osztályfőnökök:
1. o. Futó Tímea (általános iskolai tanító, (testnevelés, NYIK sp), testnevelés tanár)
2. o.: Czeglédi Erika (általános iskolai tanító, népművelés sp., pedagógia szakos előadó,
tanfelügyeleti – minősítési szakértő)
3. o.: Jankovicsné Vizin Csilla (általános iskolai tanító, könyvtáros tanár, hitoktató)
4. o.: Harton Beatrix (általános iskolai tanító (magyar nyelv és irodalom műveltségterület)
5. o.: Majoros Márta (általános iskolai tanító, angol szaktanító, hittanár)
6. o.: Szabó Zsuzsanna (matematika – számítástechnika szakos tanár)
7. o.: Würtz Attila (történelem szakos tanár, okleveles ember és társadalom műveltségterületi
tanár, okleveles könyvtárpedagógiai tanár, műszaki szakoktató)
8. o.: Rudics Gyöngyi (általános iskolai tanító (magyar nyelv és irodalom műveltségterület),
okleveles pedagógia tanár és okleveles magyartanár)
Szaktanárok, tanítók:
Farkasné Bognár Magdolna (általános iskolai tanító, földrajz szakos tanár, történelem szakos tanár)
Kissné Őrfi Enikő (általános iskolai tanító, (ének-zene sp), ének-zene szakos tanár)
Laszinger Erika (gyógypedagógus; gyógypedagógus autizmus sprektum pedagógiája szakirányon)
Öcsödi Éva (általános iskola tanító (matematika sp)
Áttanító pedagógusok:
Brkity Antalné: (fizika)
Eichorn Lászlóné: (biológia)
Óraadó:
Rudics Gábor
Hit-és erkölcstan oktatók:
Ritgasszerné Varga Melinda
Nagy Mariann
Oktató-nevelő munkát közvetlen segítő alkalmazott:
Czinegéné Galicz Zsuzsanna (pedagógiai asszisztens, iskolatitkár)
Technikai dolgozók:
Ádám Nikolett
Grósz Józsefné
Tagintézmény-vezető:Horváth Péterné történelem, orosz, angol, társadalom és állampolgári ismeretek szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
Tanárok, tanítók:
Faragóné Szalma Katalinnemzetiségi (német) tanító
Herceg Ferenctestnevelő tanár
Horváth – Kiss Virágnemzetiségi (német) tanító
Horváthné Sztantics Gabriellaáltalános iskolai tanító (vizuális nevelés szakkollégium)
Óbériné Brecska Beátaáltalános iskolai tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület
Pátiné Banász Terézáltalános iskolai tanító (orosz, angol szakkollégium)
Simon Csabaokleveles magyartanár, okleveles pedagógiatanár
Szabóné Csémy Ildikóáltalános iskolai tanító (orosz szakkollégium), matematika szakos általános iskolai tanár
Tokodiné Csúcs Editáltalános iskolai tanító, pedagógus szakvizsgára is irányuló tanító fejlesztési (differenciáló) szakirány, szakvizsgázott pedagógus
Óraadó tanárok:
Albert Antalfizika (7. és 8. osztály)
Szabóné Bárány Györgyiének – zene (felső tagozat), énekkar
Áttanító tanárok:
Góbor Józsefnébiológia, kémia (7. és 8. osztály), természetismeret (6. osztály)
Harsányi Gábortermészetismeret (5. osztály), földrajz (7. és 8. osztály)
Hebők Zoltán Andrásnéinformatika (felső tagozat)
Az SNI – s és BTMN – es, valamint gyógytestnevelésben részesülő tanulókat ellátó pedagógusok:
Oroszi Ágneslogopédus
Tamásné Mészáros Ágnesgyógypedagógus
Weidinger Ivette Diannagyógytestnevelő
Hit – és erkölcstan oktatók:
Behányné Leopold Ildikó – katolikus hittan
Tóth Árpádné – református hittan
Nem pedagógus munkakörben dolgozók
Bánné Vörösváczki Izabella konyhai dolgozó
Farkas Brigitta pedagógiai asszisztens
Mák Józsefné hivatalsegéd
Sári Csabáné hivatalsegéd
Tagintézmény-vezető: Gulyásné Gyetvai Erzsébet (általános iskolai, idegen nyelv (német) tanító, nemzetiségi tanító, közoktatási vezető)
Osztályfőnökök:
1. és 2. o.: Karaszi Mária (általános iskolai tanító, német nyelvű tanítói képesítés)
3. és 4. o.: Osztie Erika (általános iskolai tanító, népművelés és technika szakkollégiumi képzéssel)
5. és 8. o.: Ludányi Zoltán (magyar-történelem szakos tanár)
6. és 7. o. : Hebők Zoltán Andrásné (pedagógia szakos nevelőtanár, gyermek-és ifjúságvédelmi specializáció, számítástechnika szakos tanár)
Szaktanárok, tanítók:
Laurinyecz Éva Ilona (általános iskolai tanító, népművelés-testnevelés szakkollégium)
Majorné Ba Eszter Boglárka (tanító, matematika műveltségi terület) (GYES)
Matos Anna (általános iskolai tanító, szerbhorvát nyelvű tanítói képesítés, horvát-szerb nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár, közoktatási vezető, számítástechnika szakos tanár)
Áttanító pedagógusok:
Csintalanné Gracza Dominika
Farkasné Bognár Magdolna Mária
Harsányi Gábor
Nagy Zsoltné
Pátiné Banász Terézia
Szabóné Csémy Ildikó
Szöllősi Viktor
Óraadók:
Albert Antal
Gólityné Rigó Anikó
Ispánovity Gergelyné
Róka Anikó Teréz
Hit-és erkölcstan oktatók:
Nyirő Ferenc
Tóth Árpád
Gyógypedagógusok:
Kertész Ferencné
Szedő Barbara
Várhelyiné Takács Mónika
Oktató-nevelő munkát közvetlen segítő alkalmazottak:
Velez Lajosné (gyógypedagógiai és pedagógiai asszisztens)
Csordás Marianna (iskolatitkár)
Technikai dolgozók:
Nagyné Alagi Zita
Pécsvári Józsefné